ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум


 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Парите са ваши, барчето е наше

Go down 
+17
Joker
Computer
frosch
биги
ВежливиятЛОС
m_a_x_i1992
kab.61
^DiE_MaErChEnHaFtE^
dittooo
gimli
mimi
lexen_
Neo
Sword of Art
Evie
butty
viks
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:22 pm

В началото като дойдоха новите собственици два пъти си купих сандвич с изтекъл срок Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:27 pm

^DiE_MaErChEnHaFtE^ написа:
Май някой е бил подкупен с развален сандвич последните дни Laughing Даже на този някой няма да му се наложи да пие антибиотици на края на месеца - от лафката се стараят да ни предложат храни, обогатени с пеницилин в суров вид (плесен имам предвид)^^ А вие най-накрая се засрамете и спрете да плюете по хората в лафчицата - те са безукорни, а вие сте разглезени дечица, които не оценяват старанието им Laughing ПОЗОР за нас, за училището, за родителите ни, които са ни възпитали да не ядем нищо съмнително и УРА за авантюристите, обичащи адреналинът и бактериите на макс, или просто за хората, които са лишени от обоняние, вкусови възприятия или са с отслабнало зрение pig
А и да, бих предпочела чичко алкохолик, които събира питките за тостерите от земята, но ми ги поднася с усмивка на лице, а аз така и не разбирам кой и къде ги е подритвал и най-малкото ми изглеждат пресни, отколкото лелки, които са забравили да си пият розовите хапчета сутринта и ми подмятат вафлата-вкаменелост така, че трябва да си я гоня при леля Краса!


#######################################################

Не мисля че някои някога е предлагал сандвичи с плесен.Не мисля че си вярваш,като казваш че предпочиташ алкохолиците.А ако харесваш усмивките в час по рисуване си нарисувай една и преди да отидеш в лафката си я гледай и се надъхвай.Може да помогне.
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:31 pm

Цените са безумно високи и то в училище!На всичкото отгоре последните дни от седмицата е много слабо заредено!

Аз си реших проблема като спрях да купувам от там, но все пак не съм съгласна.
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:36 pm

frosch написа:
В началото като дойдоха новите собственици два пъти си купих сандвич с изтекъл срок Evil or Very Mad


#############################################


Според мен приятелю просто не си догледал.
Нали знаеш,че 05/01/08 може да значи 5-ти Януари 2008-ма,но може и да значи 1-ви Май 2008-ма.Зависи кой как го тълкува.Мислиш ли че хората които продават,тези които доставят и тези които правят сандвичите ни мислят лошото.Те също имат деца.Критикувате без да се замисляте.Не мисля че даже вие си вярвате.
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:52 pm

m_a_x_i1992 написа:
frosch написа:
В началото като дойдоха новите собственици два пъти си купих сандвич с изтекъл срок Evil or Very Mad


#############################################


Според мен приятелю просто не си догледал.
Нали знаеш,че 05/01/08 може да значи 5-ти Януари 2008-ма,но може и да значи 1-ви Май 2008-ма.Зависи кой как го тълкува.Мислиш ли че хората които продават,тези които доставят и тези които правят сандвичите ни мислят лошото.Те също имат деца.Критикувате без да се замисляте.Не мисля че даже вие си вярвате.
да ти кажа вярваме си, защото още не сме толкоз неграмотни да не може да разчетем един етикет. И наистина ти даваш пример, но я се замисли какъв ще е този сандвич със срок на годност 2-3 месеца ?! Не знам поради каква причина защитаваш хората от барчето, но каузата ти е загубена Wink
Айде със здраве
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
^DiE_MaErChEnHaFtE^
Напреднал потребител
Напреднал потребител
^DiE_MaErChEnHaFtE^


Брой мнения : 75
Age : 32
Местожителство : Ботевград
Registration date : 01.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:03 pm

Остави детето да си вярва в жалките илюзийки. Макси, с какво те подкупиха - със сокче или със близалка Question Аз като говоря (пиша) сезирам да пасва на действителността. На теб само се чудя как си вярваш, при условие, че не само аз се оплаквам. Малко е смешно да си нагло (съжалявам, полът ти ми убягва) към хора, които могат да изкажат мнение, без да го съставят от цитати от чужди постове. Колкото до усмивките и изобразителното - предпочитам реалните хора, а не нарисуваните усмивки, а ако ми се наложи да си нарисувам приветлива продавачка, май ще трябва и цяла лафка да надраскам - и там със сигурност няма да ми продават воняща вода и вкаменени закуски. И недей така снизходително да казваш на другите как са се объркали, разчитайки срока на годност, защото най-вероятно имат малко повече житейски опит от теб. Така като гледам какви научни фантастики пишеш, май маминка още купува кроасани от Европата вместо теб и сутрин ти ги пъха в чантата.
Айде....с мир - иди си яж подарената близалка Laughing
Върнете се в началото Go down
m_a_x_i1992
Нов потребител
Нов потребител
m_a_x_i1992


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:04 pm

gimli написа:
m_a_x_i1992 написа:
frosch написа:
В началото като дойдоха новите собственици два пъти си купих сандвич с изтекъл срок Evil or Very Mad


#############################################


Според мен приятелю просто не си догледал.
Нали знаеш,че 05/01/08 може да значи 5-ти Януари 2008-ма,но може и да значи 1-ви Май 2008-ма.Зависи кой как го тълкува.Мислиш ли че хората които продават,тези които доставят и тези които правят сандвичите ни мислят лошото.Те също имат деца.Критикувате без да се замисляте.Не мисля че даже вие си вярвате.
да ти кажа вярваме си, защото още не сме толкоз неграмотни да не може да разчетем един етикет. И наистина ти даваш пример, но я се замисли какъв ще е този сандвич със срок на годност 2-3 месеца ?! Не знам поради каква причина защитаваш хората от барчето, но каузата ти е загубена Wink
Айде със здраве


#####################################################

Някаде да прочете да съм казал "НЕГРАМОТНИ",просто се случва човек да се обърка.Даже напротив вие сте доста интелигентни и точно затова скоро ще разберете колко заблудени сте.А btw(между другото) никой не защитавам,просто споделям моето мнение и виждам че когато то се различава от вашето вие го класифицирате като-ЗАЩИТАВАНЕ.
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:15 pm

m_a_x_i1992 написа:
frosch написа:
В началото като дойдоха новите собственици два пъти си купих сандвич с изтекъл срок Evil or Very Mad


#############################################


Според мен приятелю просто не си догледал.
Нали знаеш,че 05/01/08 може да значи 5-ти Януари 2008-ма,но може и да значи 1-ви Май 2008-ма.Зависи кой как го тълкува.Мислиш ли че хората които продават,тези които доставят и тези които правят сандвичите ни мислят лошото.Те също имат деца.Критикувате без да се замисляте.Не мисля че даже вие си вярвате.
Еми приятелю, да ти кажа сандвича си миришеше на развалено.Погледнах маркировката след като отхапах... няма да тръгна да съчинявам.
Върнете се в началото Go down
lexen_
Администратор
Администратор
lexen_


Брой мнения : 42
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 18.10.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 10:35 pm

Айде и аз да хвърля малко смут. Пред мен едно момиче на няколко пъти
е отваряло пастичка, ако не се лъжа "Балкан" или някаква подобна марка и пастичката е мухлясала. По дяволите, сега ще се хвана и аз да си купувам такива пастички, да намеря мухлясалата и да я снимам, та да докажа доказаното. Относно спора - Гьоте има една много хубава мисъл - "Човек вижда толкова, колкото знае". Замисляте се вие виждате, слепи сте или просто сте с тъмни очила,........
Върнете се в началото Go down
https://gpchepravec.bulgarianforum.net
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 12:36 am

Искам да се похваля ! cheers Днес отидох да си купя кафе... От лавката ! Симпатичната лелка с късата коса ме поздрави, беше екстремно мила и ми се усмихна, после и казах "Чао" и тя дори отвърна Smile Можело значи ...
Върнете се в началото Go down
gimli
Администратор
Администратор
gimli


Брой мнения : 87
Age : 32
Registration date : 22.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 12:49 am

viks написа:
Искам да се похваля ! cheers Днес отидох да си купя кафе... От лавката ! Симпатичната лелка с късата коса ме поздрави, беше екстремно мила и ми се усмихна, после и казах "Чао" и тя дори отвърна Smile Можело значи ...
хаха поздравления. Това май е като да хванеш 6-ца от тотото Very Happy
В интерес на истината невинаги за неучтиви и дръпнати, но е на моменти
Върнете се в началото Go down
http://gpche-pravec.com/news.php
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 1:32 am

Учтиви... Айде у лево...
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 1:17 pm

Не знам дали по някакъв начин те са просветени относно форума и т.н... или напредъкът, който забелязвам се дължи на психическата ми позитивна нагласа, но определено забелязвам някаква промяна ... Wink а дано еволюират до още по-високо ниво и може и нашето отношение да еволюира към такова като към по-разумен индивид в тяхно лице Cool
Върнете се в началото Go down
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 5:16 pm

бе кво ги боли тея от барчето дали ше се даржат мило или обратното . хич не ги интересува и колко хора ше обслужат ......... те си зимат заплатите дреме им за вас че ше чакате 1 час за едно кафе. па колко са неграмотни тва да го неспоменавам scratch
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:25 pm

а, то се вижда ти колко си грамотен. представям си какви трябва да са продавачките, че да им правиш забележка.
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 12:27 pm

В интерес на истината, случвало ми се е да не върнат ресто, което хич не е малко, пред очите ми ... Даваш 20 лв... тя ти връща някакви банкноти, ти в голямата еуфория, едвам крепящ портмонета, сокчета, солетки, тостове и бонбонки ... Бутайки се измежду напиращите от глад и озверели ГПЧЕ-ари ... просто не обръщаш внимание колко ти е върнала... Дали, защото и тя е била разсеяна, дали, защото те е омотала, или дали, защото е тръгнала да ти връща, видяла е, че вече си отиваш, и в теб е видяла рационализиран вариант на "Стани богат"... това няма как да знаем Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Shpionka_F
Редовен потребител
Редовен потребител
Shpionka_F


Брой мнения : 100
Age : 29
Местожителство : Ботевград
Registration date : 06.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 10:37 pm

В началото ходех до лавката, но вече се отказах. То ми писна.....

ето една случка- имах свободен и реших да отида, докато няма хора. Отивам аз, няма никой на щанда, а чувам гласове от съседната стая. Чукам, викам...нищо. След като почаках доста, дойде една слаба, с дълга коса, и без да ми каже нищо (все едно беше няма) ми даде въпросната дъвка, за която бях отишла....можеше поне "-Кажи" или "извинявай за чакането" да каже.....
Върнете се в началото Go down
http://www.vassilena.com
Computer
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Computer


Брой мнения : 41
Age : 62
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2009 6:45 pm

Joker написа:
а, то се вижда ти колко си грамотен. представям си какви трябва да са продавачките, че да им правиш забележка.

кво ме барка как пиша е ? тфа да ти не е олимпияда тука че шми каеж как ша пиша ?
Върнете се в началото Go down
Joker
Редовен потребител
Редовен потребител
avatar


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2009 8:35 pm

Computer написа:
Joker написа:
а, то се вижда ти колко си грамотен. представям си какви трябва да са продавачките, че да им правиш забележка.

кво ме барка как пиша е ? тфа да ти не е олимпияда тука че шми каеж как ша пиша ?


ама не, видях, че правиш забележка на продавачките, пък ти нали си един грамотен, та чак светиш от грамотност.
Върнете се в началото Go down
Sword of Art
Сеньор
Сеньор
Sword of Art


Брой мнения : 163
Age : 33
Registration date : 25.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2009 10:09 pm

Computer написа:
Joker написа:
а, то се вижда ти колко си грамотен. представям си какви трябва да са продавачките, че да им правиш забележка.

кво ме барка как пиша е ? тфа да ти не е олимпияда тука че шми каеж как ша пиша ?

Просто си кух кат' стомна, бате! А това е рефлектира върху облика на нацията по един или друг начин...
Върнете се в началото Go down
frosch
Напреднал потребител
Напреднал потребител
frosch


Брой мнения : 71
Age : 31
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 4:58 pm

По темата:Искам да се похваля, че в последно време отношението на жените от барчето е досто добро (поне при мен) Wink и не съм намирала съмнителна храна. cheers
Върнете се в началото Go down
butty
Редовен потребител
Редовен потребител
butty


Брой мнения : 89
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 28.11.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 6:53 pm

аз наскоро си взех Maxbar, на който шоколадът беше вече побелял Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
viks
Почетен Потрбител
Почетен Потрбител
viks


Брой мнения : 303
Age : 33
Местожителство : Ботевград
Registration date : 02.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 9:55 pm

Аз също мога да се похваля с доста добро отношение към моя милост Smile чак съм изненадана king
Върнете се в началото Go down
Mario Stanchev
Напреднал потребител
Напреднал потребител
Mario Stanchev


Брой мнения : 63
Age : 31
Местожителство : по кръчмите
Registration date : 04.12.2008

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 11:48 am

Парите са ваши, барчето е наше /// истината е Парите са наши , барчето е ваше

ако искат колата могат да я продават и по 2 лева стига да има кои да я купува tongue
Върнете се в началото Go down
http://www.fotofama.net
Death_Note
Нов потребител
Нов потребител
Death_Note


Брой мнения : 7
Age : 30
Registration date : 15.09.2009

Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 11:53 am

заради тези 3 критерий не ходя в лафката...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парите са ваши, барчето е наше   Парите са ваши, барчето е наше - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парите са ваши, барчето е наше
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ГПЧЕ ''Алеко Константинов'' град Правец Форум :: Училищен живот :: Гимназията-
Идете на: